Naujienlaiškis

Plaukų garbanojimo juostelės MAGIC LEVERAGE

Plaukų garbanojimo juostelės MAGIC LEVERAGE Padidinti

Ši prekė išparduota, jos pristatymas nuo užsakymo apmokėjimo truks 14-30 dienų.

3,99€

Akcija Akcija!

Toms, kurios svajoja pagaliau, lengvai ir greitai pasikeisti, atrodyti efektingiau ir turėti įspūdingas garbanėles bei suteikti savo plaukams gyvybingumo! 

Plaukų garbanojimo juostelės MAGIC LEVERAGE ypatingos tuo, kad garbanos yra formuojamos suktuko viduje. Šiomis juostelėmis garbanų formavimas užtrunka tris kartus trumpiau, nei garbanojant kitomis priemonėmis. Su šia priemone garbanas galėsite suformuoti tokias, kokias norite ir kiek norite. Galėsite sukurti nuostabią, stilingą šukuoseną, neišeidama iš namų! Garbanojimo juostelės ypatingos tuo, kad:

• Jomis lengva sugarbanoti plaukus per visą jų ilgį ar tik dalį ilgio;
• Garbanos būna nepriekaištingai taisyklingos formos, vienodos;
• Juostelėmis lengva garbanoti plaukus sau ar draugei;
• Užtrunka žymiai trumpiau, nei garbanojant įprastais suktukais;
• Juostelės sukurtos iš patvarios PTE medžiagos.

Plaukų garbanojimo rinkinuką sudaro 18 skirtingo dydžio plaukų garbanojimo juostelių: 27 cm ir 17 cm (suktuko ilgis ištiesus) ir kabliukas.

MAGIC LEVERAGE juosteles naudoti visiškai nesudėtinga. Ištrinktus ir dar drėgnus plaukus iššukuokite, galite patepti laukų žele ar putomis, suskirstykite plaukus sruogelėmis, naudodami segtukus. Paimkite plaukų suktuką, įkiškite į jį kabliuką. Per kitą suktuko galą kabliuku užkabinkite nedidelę plaukų sruogelę ir atsargiai ištraukite per visą juostelės ilgį. Tą patį padarykite su likusiais plaukais. Palikite plaukus džiūti mažiausiai pusvalandį arba išdžiovinkite juos džiovintuvu. Geriausia būtų, jei taip susuktus plaukus paliktumėte kuo ilgiau, galite net eiti miegoti su suktukais. Plaukams išdžiūvus, suktukus atsargiai išimkite: ištiesinkite suktuką ir nutraukite nuo plaukų sruogelės. Garbanoms sustiprinti, išpurkškite jas plaukų laku.

Gražias, žaismingas ir valiūkiškas garbanas ne kiekviena geba suraityti, todėl nedvejok ir įsigyk šias MAGIC LEVERAGE juosteles jau šiandien ir artėjančiai ypatingai progai tapk dar įspūdingesnė !

 

Komplekte:

1 x Plaukų garbanojimo juostelių komplektas

Parašyti savo atsiliepimą

Plaukų garbanojimo juostelės MAGIC LEVERAGE

Plaukų garbanojimo juostelės MAGIC LEVERAGE

Parašyti savo atsiliepimą

Susisiekite su mumis

Mūsų pagalbos linija dirba visą parą.

Telefonas:

Susisiekite su mūsų ekspertų komanda!