Naujienlaiškis

 

Prekių pristatymo taisyklės


1. "Dax.lt" įsipareigoja prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 7 DARBO dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą (išsiuntimą Klientui). Jei prie perkamos prekės parašyta, kad ši prekė prekė bus pristatoma per 14-30 dienų, reiškia kad prekės šiuo metu sandėliuose nėra, ir ją nusipirkęs Klientas, ją gaus ne per 7 dienas, o per 14-30 darbo dienų. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių (švenčių, nedarbo dienų ir t.t.). Tokiu atveju, "Dax.lt" įsipareigoja susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo terminą.

2. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti tikslu savo, vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatytos prekės.

4. Prekės, užsakytos "Dax.lt" internetinėje parduotuvėje, pristatomos registruotu paštu (Visoje Lietuvoje) arba atvežamos kurjerio (Tik Vilniuje). Vilniuje prekės pristatymos tik jei prekių krepšelio suma viršija 100LT.

5. "Dax.lt" išsiuntus prekę, jei siunčiama paštu, vartotojui nurodo sekimo numerį kuriuo bus galima sekti prekės buvimo vietą 

6. Klientas privalo nedelsiant informuoti "Dax.lt" elektroniniu paštu, jei:

a) Jeigu gavus patvirtinimą iš "Dax.lt", kad prekės išsiūtos, o per 3-5 darbo dienas siunta nėra pristatoma;
b) Jeigu pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas, netinkamo dydžio, matmenų prekės ir pan..

7. Prekės pirkimas su pristatymo paslauga nesuteikia Pirkėjui teisės reikalauti pakartotinos nemokamos pristatymo paslaugos kai prekės grąžinamos, o taip pat nesuteikia galimybės grąžinti pinigus už prekių pristatymą tuo atveju, kai Pirkėjas turi galimybę grąžinti pinigus už prekes sutinkamai su LR įstatymais. 


Susisiekite su mumis

Mūsų pagalbos linija dirba visą parą.

Telefonas:

Susisiekite su mūsų ekspertų komanda!